Międzynarodowe Mistrzostwa Pomorza w Judo

Długi weekend część naszych zawodników postanowiła spędzić bardzo aktywnie. Nasi wojownicy reprezentowali Gdańsk i nasz klub w dwudziestych siódmych Mistrzostwach Pomorza w judo Dzieci, które w dn. 9.XI.2019 odbyły się na obiektach Akademickiego Centrum Sportu w Gdyni. Były one dla nas bardzo udane. W końcowym rozrachunku zdobyliśmy trzy złote medale – Maciej Radlak, Miłosz Zaborowski (obaj wygrali wszystkie pojedynki przed czasem), Martyna Rumszewicz oraz Kasia Sosnowska. Brązowy medal wywalczyła Małgosia Radlak, Adam Mierzewski, Gleb Korzh oraz Kasia Melonek, V-te miejsce zajął Dawid Lipowski, a na siódmych miejscach uplasowali się Adam Rumszewicz, Patryk Sak, Igor Gurdziński oraz Tomek Melonek. Serdecznie gratulujemy sportowej postawy! Pamiętajmy jednak, że wygrywanie to nie wszystko…
Gratulujemy!

Author: admin